TKOMP Blog

8 lipca 2024

Zarządanie odchyleniami

Wprowadzenie: Aplikacja Zarządzająca Odchyleniami jest narzędziem służącym do monitorowania i zarządzania niezgodnościami i odchyleniami w procesach produkcyjnych włączając w to (…)

Zobacz więcej
21 czerwca 2024

Wspomaganie Procesu Wniosków o Zmianę

System informatyczny do wspomagania procesu wniosków o zmianę ma na celu automatyzację, uproszczenie oraz poprawę efektywności zarządzania zmianami w procesach (…)

Zobacz więcej
21 czerwca 2024

Zarządzanie wyrobem niezgodnym

System Zarządzania Scrapami (Scrap Management System) to aplikacja informatyczna wspomagająca proces zarządzania wyrobami niezgodnymi w magazynie. System został zaprojektowany, aby (…)

Zobacz więcej
9 maja 2024

System Zgłaszania Pomysłów

System Zgłaszania Pomysłów to narzędzie zaprojektowane do zarządzania i monitorowania procesu zgłaszania, oceny oraz wdrażania nowych pomysłów w organizacji. Rozwiązanie (…)

Zobacz więcej
9 maja 2024

RCP – Rejestracja Czasu Pracy na Produkcji

System Rejestracji Czasu Pracy (RCP) został zaprojektowany jako produkt wykorzystujący aplikację Infokiosk. Celem systemu jest usprawnienie procesu rejestracji i monitorowania (…)

Zobacz więcej
9 maja 2024

CAPA – System Nadzorowania Działań

System Nadzorowania Działań CAPA (Corrective and Preventive Actions) to zaawansowane narzędzie zarządzania jakością. System ten pozwala na rejestrację, monitorowanie oraz (…)

Zobacz więcej
9 maja 2024

System Szacowania Ryzyka

System Szacowania Ryzyka to kompleksowe rozwiązanie informatyczne, opracowane z myślą o identyfikacji, analizie oraz zarządzaniu ryzykiem w organizacji. Jest to (…)

Zobacz więcej
9 maja 2024

System Zarządzania Zaliczkami

System Zarządzania Zaliczkami opracowany przez firmę TKomp to rozwiązanie, które umożliwia zarządzanie i kontrolowanie zaliczek pracowniczych na każdym etapie – (…)

Zobacz więcej
9 maja 2024

EOKS – Elektroniczny obieg kart służbowych

System Elektronicznego Obiegu Kart Służbowych (EOKS)   Elektroniczny Obieg Kart Służbowych to kompleksowe rozwiązanie informatyczne zaprojektowane do zarządzania i automatyzacji (…)

Zobacz więcej
8 marca 2023

System dystrybucji pasków wynagrodzeń

Przy współpracy z naszym klientem zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy aplikację do dystrybucji pasków wynagrodzeń i innych dokumentów finansowych.    Cel aplikacji (…)

Zobacz więcej
3 stycznia 2023

Przedłużanie ważności surowca

Dowiedz się jakie korzyści daje wdrożenie naszego rozwiązania. Proces przedłużania ważności surowca jest istotnym elementem zarządzania magazynem, utrzymania jakości produktów (…)

Zobacz więcej
8 kwietnia 2021

Jakie dokumenty możemy sklasyfikować jako dokumentację systemową?

Dokumentacja systemowa to zbiór dokumentów, które określają sposób oraz zakres działania organizacji zgodnie z wybraną normą jakościową. Prawidłowo prowadzona dokumentacja (…)

Zobacz więcej