fbpx

TKOMP Blog

30 lipca 2019

Zarządzanie umowami w elektronicznym obiegu dokumentów

Jak usprawnić proces zarządzania umowami? Nie trzeba nikogo przekonywać, że negocjowanie umów ma kluczowe znaczenie dla sukcesu biznesowego. Odpowiednio dobrane (…)

Zobacz więcej
12 kwietnia 2019

Nadzór nad dokumentacją produkcyjną w NND 9000

Kontrola i aktualizacja dokumentacji technologicznej jest ważna   W dobie cyfryzacji wszelka dokumentacja związana z procesem produkcyjnym rozpowszechniana jest w (…)

Zobacz więcej
4 kwietnia 2019

Terminy obowiązywania dokumentów – wygodna funkcja systemu NND Integrum

Oprogramowanie NND Integrum i jego poszczególne moduły rozwijane są od ponad dwudziestu lat. Z roku na rok wybrane funkcjonalności są (…)

Zobacz więcej
27 marca 2019

Kontrola jakości w procesie produkcyjnym

Optymalizacja bieżącej kontroli podczas produkcji to ważny element w każdym przedsiębiorstwie. Jest praktycznym sprawdzianem założeń wypracowanych podczas projektowania produktu i (…)

Zobacz więcej
20 marca 2019

Karta obiegowa pracownika w wersji elektronicznej – dlaczego warto ją wdrożyć?

Elektroniczna „obiegówka”? Dlaczego nie!   Pierwsze pytanie, jakie się nasuwa przy rozmowie o elektronicznej „obiegówce” to: po co nam to? (…)

Zobacz więcej
11 marca 2019

Elektroniczny podpis kwalifikowany

Podpis elektroniczny – jak działa?   Historia podpisu elektronicznego w Polsce sięga 2001 roku. Nie jest więc nowością, ale mam (…)

Zobacz więcej
6 lutego 2019

Zasady zarządzania jakością ISO 10002

Zasady zarządzania jakością ISO 10002 – orientacja na klienta   Jak łatwo się domyśleć, nasze zainteresowanie wskazówkami dotyczącymi postępowania procedurą (…)

Zobacz więcej
24 stycznia 2019

Który obieg dokumentów jest lepszy tradycyjny czy elektroniczny?

Zgłosiła się do mnie firma, która poprosiła o przygotowanie analizy swojego tradycyjnego obiegu dokumentów. Ponieważ proces jest przejrzysty, pokażę wam, (…)

Zobacz więcej
11 stycznia 2019

Zarządzanie reklamacjami – jak usprawnić ten proces?

Zastanawialiście się, dlaczego niezadowolony klient często wzbudza strach i chaos w firmie? Czy klient składający reklamację jest przekleństwem, czy może (…)

Zobacz więcej
2 stycznia 2019

Znak towarowy – Zarządzanie w systemie NND Integrum®

 Znak towarowy jest bardzo istotną częścią każdego przedsiębiorstwa. Jeżeli chcemy chronić swoją markę oraz rozpoznawalność warto o tym pomyśleć już (…)

Zobacz więcej
1 stycznia 2019

Programista poszukiwany!

Poszukujemy pracowników do działu rozwoju oprogramowania. O samym procesie rekrutacji możesz przeczytać tutaj.   Poniżej kilka najważniejszych informacji.   Wymagania: (…)

Zobacz więcej
1 stycznia 2019

Praca w dziale handlowym

Poszukujemy osoby, która chce się rozwijać, lubi kontakt z ludźmi, ma „żyłkę” handlowca, a do pracy podchodzi z pasją i (…)

Zobacz więcej