TKOMP Blog

8 kwietnia 2021

Jakie dokumenty możemy sklasyfikować jako dokumentację systemową?

Dokumentacja systemowa to zbiór dokumentów, które określają sposób oraz zakres działania organizacji zgodnie z wybraną normą jakościową. Prawidłowo prowadzona dokumentacja (…)

Zobacz więcej
9 grudnia 2020

Reklamacja towaru z tytułu wady

Kodeks cywilny wyróżnia dwa rodzaje wad zakupionych rzeczy: wady fizyczne oraz prawne. O ile wady fizyczne łatwiej jest sobie zobrazować, (…)

Zobacz więcej
1 grudnia 2020

5 mitów związanych z reklamacjami

Reklamowanie wadliwego towaru potrafi być przykrym doświadczeniem. Unikamy konfrontacji ze sprzedawcą, gdyż najczęściej nie czujemy się do końca pewnie w (…)

Zobacz więcej
13 listopada 2020

Aktualne oferty pracy w dziale programistycznym

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Szczegóły poniżej: https://justjoin.it/offers/t-komp-programista-net-c https://justjoin.it/offers/t-komp-programista-integrum Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz więcej
23 czerwca 2020

NND Integrum odpowiedzią na potrzeby branży farmaceutycznej

Nasza firma od ponad 25 lat produkuje i wdraża rozwiązania służące do usprawnienia obiegu informacji w firmach, kładąc szczególny nacisk (…)

Zobacz więcej
22 czerwca 2020

Referencje wdrożenia systemu NND Integrum w firmie farmaceutycznej Herbapol Wrocław

Herbapol Wrocław – specjalizuje się w wytwarzaniu produktów leczniczych na bazie surowców zielarskich. Jesteśmy największym producentem leków ziołowych w Polsce. Od (…)

Zobacz więcej
22 maja 2020

Kto ponosi koszty reklamacji i dlaczego warto je mierzyć (oraz ograniczać)?

Na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego art. 566 i 574 to sprzedający ponosi koszty związane z obsługą procesu reklamacyjnego. Co w (…)

Zobacz więcej
9 kwietnia 2020

Program do obsługi reklamacji – zastosowanie w praktyce

Na potrzeby jednego z naszych klientów przygotowaliśmy rozwiązanie usprawniające pracę z reklamacjami. Przedstawione założenia poprzedziliśmy projektem szczegółowym wykonanym wspólnie z (…)

Zobacz więcej
25 marca 2020

Jak przygotować się na elektroniczny obieg faktur?

Chcąc przystąpić do zmiany sposobu obsługi faktur kosztowych w przedsiębiorstwie należy dokładnie poznać obecny sposób ich obsługi, przygotować organizację oraz (…)

Zobacz więcej
20 marca 2020

Koronawirus SARS-CoV-2 a ciągłość działania

Z uwagi na zaistniałą sytuację zagrożenia epidemiologicznego koronawiusem SARS-CoV-2 przekazujemy podstawowe informacje związane z ciągłością działania naszej organizacji. Wszystkie nasze procesy (…)

Zobacz więcej
30 lipca 2019

Zarządzanie umowami w elektronicznym obiegu dokumentów

Jak usprawnić proces zarządzania umowami?   Nie trzeba nikogo przekonywać, że negocjowanie umów ma kluczowe znaczenie dla sukcesu biznesowego. Odpowiednio (…)

Zobacz więcej
12 kwietnia 2019

Jak zarządzać dokumentacją produkcyjną w programie NND Integrum?

Kontrola i aktualizacja dokumentacji technologicznej jest ważna       W dobie cyfryzacji wszelka dokumentacja związana z procesem produkcyjnym rozpowszechniana (…)

Zobacz więcej